www.gry-online.pun.pl - forum ludzi grających!

Witaj na forum www.gry-online.pun.pl! Znajdziesz tu wiele ciekawych poradników, opisów i innych graczy! Zapraszamy!

#1 2009-07-21 03:40:39

Tomekor

Administrator

5745484
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 19
Punktów :   
WWW

[Quest]Clan Quest na lvl 5

Musisz być liderem klanu o 4 lvl, aby wziąć tego questa. Nagrodą będzie przedmiot potrzebny to podniesienia poziomu klanu na 5. Chociaż nie ma ograniczeń, co do lvl postaci, to lider powinien mieć co najmniej lvl 50, gdyż będzie musiał zadawać ostatnie ciosy potworom lvl 60+.

1. Pogadaj z Sir Gustafem Altebaltdem w Oren. Wyrazi swoją chęć niesienia pomocy młodym i odważnym dowódcom. Obieca dać potrzebny do rozwinięcia klanu przedmiot: Proof of Aspiration (Dowód Aspiracji). Poprosi, abyś połączył z nim siły i wspomógł go w przygotowaniach do walki ze smokiem Antharasem.

2. Idź do Giran do Martien, który jest w północno-wschodniej części miasta. Poprosi cię, abyś pozyskał: Thunder Wyrm eggs, Drake eggs, Blitz Wyrm eggs, i Mist Drake eggs, po 10 sztuk z każdego rodzaju.

3. Aby zdobyć jaja lider musi zadawać ostatni cios questowym mobom. Thunder Wyrms i Drake są we wschodniej części Dragon Valley. Aby zdobyć jaja Blitz Wyrm i Mist Drake należy odszukać zwłoki Bounty Hunterów, których wcześniej wysłano z tą misją. Trzy ciała (Corpse of Lutz, Corpse of Kurtz, Corpse of Fritz) są w tej samej części Dragon Valley. Po "rozmowie" ze zwłokami uzyskasz kilka potrzebnych jaj, a na dodatek pojawią się questowe Blitz Wyrm, na których trzeba zdobyć brakujące jaja. Ponadto ze zwłok Kurtza uzyskasz Brooch of Magpie (Broszka Sroki). Wszystkie te itemy (40 jaj, po 10 każdego rodzaju i Brooch of Magpie) pojawią się w twoim zwykłym inventory, a nie w questowym.

4. Idź do Giran do kowala Kusto i wymień Brooch of Magpie na Black Anvil Coin (Monetę Czarnego Kowadła).

5. Zanieś jaja Martienowi.

6. Wróć do Sir Gustafa Altebaltda do Oren, który wyśle cię do Hunters' Village do kowala Balthazara.

7. Balthazar pośle cię do Giant's Gave (Jaskini Giganta), abyś polował na Lesser Giant Soldiers i Lesser Giant Scouts. Musisz na nich zdobyć 10 Titan's Powerstones i 10 Nebulite Crystals. Balthazar ponadto wymieni Black Anvil Coin na receptę Titan's Powerstone, której będzie potrzebował krasnal, aby zrobić Titan's Powerstone, bo z mobów wypadają Broken Titan's Powerstone. Recepta ma lvl 2 i success rate 25%, więc trzeba będzie zebrać sporo Broken Titan's Powerstone.

8. Gdy już będziesz miał10 Titan's Powerstones i 10 Nebulite Crystals zanieś je Balthazarowi.

9. Wróć do Sir Gustafa Altebaltda do Oren, który odeśle cię do Sir Erica Rodemaia do Aden.

10. On z kolei każe ci porozmawiać z Witch Cleo, która jest na wschód od Aden, za mostem na drodze do Cemetary.

11. Wiedźma da ci łamigłówkę, którą odnieś Sir Ericowi Rodemaiowi, aby ją rozwiązał.

12. Idź na Cemetary, gdzie musisz zabijać Grave Keepers. Lider musi zadawać ostatni cios, aby mógł się pojawić questowy mob Grave Keymaster. Z nich będzie wypadać item Imperial Key. Potrzebujesz 6 takich kluczy.

13. Gdy zdobędziesz 6 Imperial Keys musisz zabić Imperial Grave Keepera, który jest w zachodniej części Cmentarza.

14. Walka z nim będzie trudna, bo z pomocą przyjdą mu Imperial Slaves. Ponadto w czasie walki Imperial Grave Keeper będzie teleportował postacie w różne miejsca Cmentarza. Gdy zostaniesz wyteleportowany, szybko wracaj do miejsca walki- taki numer może cię spotkać dokładnie 2 razy podczas tej walki. Lider musi zadać Imperial Grave Keeperowi ostatni cios. Po jego zabiciu pojawi się Imperial Coffer. Użyj 6 Imperial Keys, żeby otworzyć kufer. W nim będzie Sceptor of Judgement (Berło Rozumu).

15. Wróć z berłem do Sir Erica Rodemaia do Aden, a stamtąd idź do Oren do Sir Gustafa Altebaltda. W nagrodę dostaniesz od niego Proof of Aspiration i 250.000 SP.

16. Aby podnieść lvl klanu do 5 będziesz musiał jakiemukolwiek Grandmasterowi dać zapłatę w postaci Proof of Aspiration i 3,5 mln SP.


Tłumaczenie: Sargeras
Źródło: http://lineage2.stratics.com


Królowa Wiatru i Ciemności...
Rozpacza, roni łzy...
Młodzieńcze, mój Zabójco...
Już jutro umrzesz Ty...!

Offline

 

#2 2012-10-03 15:21:56

Progres

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: [Quest]Clan Quest na lvl 5

Dzięki wielkie, właśnie tego szukałam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bartosz bielawski www.pozyczkabez.pl